Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: awansować na bogacza

Server
    Skrzynia Skarbów

awansować na bogacza

Mam 2344 pionierów, 2175 mieszczan i 3625 kupców. Liczba budynków jest taka 293 pionierów, 145/145 mieszczan i 145/145 kupców. problemem jest brak możliwości awansowania na bogacza. czego brakuje bo się pogubiłem. pomóżcie.

Autor poradnika Preto's Avatar
    Server
    Syrena
    Żeby awansować na bogacza kupcy muszą mieć wszystko zapewnione, tak jak w poprzednich klasach społeczeństwa.

Wymagania na awansowanie bogaczy
    Żywność
    -Ryby
    -Chleb
    -Przyprawy
    Napoje
    -Mleko
    -Cydr
    -Piwo
    Odzież
    -Wełniane
    -Jutowe
    -Kaftany
    -Futrzane
    Własność
    -Księgi

Budynki
    Targowisko
    Cieśla
    Straż
    Loch
    Kaplica + Kościół (tak, kupiec musi być w zasięgu obu tych budynków aby awansować go na bogacza)
    Tawerna
    Pole turniejowe

Skoro masz już 3600 kupców to raczej wszystkie budynki i produkty już Ci się odblokowały- więc wystarczy kliknąć na budynek kupca i zapewnić im wszystko tak aby paski były zielone

Server
    Syrena
    Wystarczy 3000 kupców aby awansować. Jak wspomniał Preto musisz zaspokoić wszystkie potrzeby czyli usługi i towary. Przez posiadanie tylu kupców mogła ci się gospodarka załamać ale na to też jest sposób, musisz tylko zebrać tyle towaru aby awansować

Server
    Skrzynia Skarbów
    rzeczywiście przeinwestowałem w kupców i trudno ich teraz wyżywić. mam nadzieję, że zasoby na innych wyspach pozwolą mi to opanować. dzięki za radę

Reply to Thread