Closed Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Awans Mieszczan

Server
    Syrena

Awans Mieszczan

Wiatm,
    Nigdy nie grałem w wersję anno na płytkach, mam problem z awansem. Dostałem zadanie mieć 300 mieszczan, do pewnego momentu pkazywały się strzałki i mogłem awansować domostwo. mam 225 mieszczan i nie ma zadnych mozliwości ulepszania, awansowania. wybrukowałem ulice, zbudowałem drugą kaplicę, wszystkie potrzeby są zaspokojone, o co chodzi? mój błąd, czy gry...

Server
    Syrena
    Niestety w grze jest beznadziejny system ulepszania domków. Dostawienie kilku domków do tych co już masz, powinno rozwiązać Twój problem.

Server
    Syrena
    Quote Originally Posted by GregBorg View Post
    Wiatm,
    Nigdy nie grałem w wersję anno na płytkach, mam problem z awansem. Dostałem zadanie mieć 300 mieszczan, do pewnego momentu pkazywały się strzałki i mogłem awansować domostwo. mam 225 mieszczan i nie ma zadnych mozliwości ulepszania, awansowania. wybrukowałem ulice, zbudowałem drugą kaplicę, wszystkie potrzeby są zaspokojone, o co chodzi? mój błąd, czy gry...
    na 10domów pionierów możesz uleprzyć tylko 5

Server
    Syrena
    Musi być zachowana proporcja między domkami więc aby ulepszyć domki do statusu mieszczan musisz wybudować 10 słomianek pionierów i wtedy możesz ulepszyć 5 domków, tak żeby było 5:5 i tak w kółko

Administrator BB_Azara's Avatar
    Server
    Syrena
    Witam,

Przed założeniem nowego wątku proszę użyć funkcji szukaj. Wątek z tym problemem już istnieje.

Zamykam

Pozdrawiam,
    BB_Azara

Closed Thread